Ivonne Wierink / Shutterstock.com

Waarom willen arme mensen niet profiteren van economische groei?

Nu het CPB verwacht dat de Nederlandse economie nóg sneller herstelt dan verwacht, blijft het gissen waarom veel mensen aan de onderkant van de samenleving hier zo weinig voordeel uithalen. Voor mens
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Ik en Wopke (mr. W.B.Hoekstra, red.) hebben een geweldig neoliberaal plan bedacht. Als het nieuwe Kabinet bedrijven en rijken minder belasten, kunnen bedrijven hun laagste lonen iets verhogen en kunnen rijken meer goed werk verrichten.

Helaas zien de domme leiders van de andere partijen de voordelen van ons fantastische plan niet in. Behalve waarschijnlijk Thierry (mr dr T.H.P. Baudet, red.) natuurlijk.

Reageer
gravatar

Ik en Mark (drs M. Rutte, red.) hebben ook het grandioze neoliberale idee om dividendbelasting geheel af te schaffen en de belasting op spaargeld fors te verhogen. Het gunstige maatschappelijke effect daarvan heeft Mark (drs M. Rutte, red.) in zijn vorige bericht al uitgelegd.

Helaas zien de domme leiders van de andere partijen de voordelen van ons fantastische plan niet in. Behalve waarschijnlijk Thierry (mr dr T.H.P. Baudet, red.) natuurlijk.

gravatar

Sterker nog, ik heb het idee de belasting voor bedrijven te verlagen en voor burgers te verhogen!

Daar hoorde ik tot nu toe niemand over.