Monkey Business Images / Shutterstock

Monkey Business Images / Shutterstock

Man die zo eenzaam is dat hij magnetronmaaltijd eet is ‘bezorgd’ om plastic in die maaltijd

Een man die dusdanig eenzaam is dat hij voor z’n computer een magnetronmaaltijd zit weg te slobberen is ‘bezorgd’ om de microplastics in die maaltijd. “Heb ik vandaag al iets tegen iemand geze
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

‘Mijn kut stinkt zo.’

Eenzame man zit te kosten na avondje uit.

Eenzaamheid is soms een luxe. Voordat iemand ooit iets leest vragen ze of er commentaren waren, anders durven ze niet te lezen. Hetzelfde met vrienden en kennissen, hieraan wordt afgelezen wie ze zelf zijn, omdat ze innerlijk zo arm zijn. Meer vrienden leidt tot meer vrienden, dat is de oorzaak, dus je wordt massaal genaaid. Je bent zelf van geen belang. Vooral manipulators met al hun vriendjes zullen zich hinderen; de hoeren. Vooral met seks is het zo, de verhalen zijn ontdaan van ieder niveau, en je wordt geen LGBT om een andere reden dat je maag omdraait. Zo wordt geoordeeld over de toekomst van de mens.

Reageer
gravatar

Als ik het goed begrijp zijn weekmakers goede anticonceptiva voor mannen. D.w.z. dat condooms niet langer van latex (rubber) moeten worden gemaakt, want van plastic (polymeer) geeft extra bescherming!

Reageer
gravatar

Dus niet langer vingers van dure latex huishoudhandschoenen afknippen, maar van veel goedkopere plastic wegwerphandschoenen.
Dat scheelt een slok op een borrel.