Er wordt veel gezegd over de recente AIVD-hack en de DDoS-aanvallen op Nederlandse bedrijven, maar wat klopt er nou wel en wat niet? Wij vonden het tijd om een expert te spreken. Na even googelen vonden we iemand die het zou kunnen zijn, al kan het ook gewoon iemand zijn die heel vaak ‘blockchain’ zegt.
In het kader van de recente DDoS-aanvallen is de aandacht opnieuw gevestigd op onbeveiligde smart-apparatuur die mensen in huis halen. Politici vragen om een strengere controle op die slecht beveiligde apparaten, maar wat kunnen mensen zelf doen?
Blockchain.
Het schijnt dat de recente DDoS-aanvallen geavanceerder zijn dan eerdere aanvallen. Ook is de timing opvallend, het is een paar dagen nadat bekend werd dat de AIVD een Russische hackgroep heeft gehackt. Het ligt misschien voor de hand om die twee gebeurtenissen direct aan elkaar te verbinden, maar is dat niet voorbarig?
Ik hoor wat u zegt. Maar ik hoor u niet over de blockchain.
Er zijn ook mensen die de timing van het AIVD-artikel opvallend vinden, en zeggen dat het alleen maar nu verschijnt om de uitbreiding van bevoegdheden van inlichtendiensten te verantwoorden. Zo vlak voor het referendum komt een succesverhaal natuurlijk goed uit, zeggen zij. Maar wat zegt u?
Ik zeg: blockchain. Mensen hebben het vaak over de bitcoin, maar het gaat om de achterliggende technologie: blockchain.
Interessant. Bedankt voor uw antwoorden op de vragen, het heeft veel verhelderd. Volgende keer ontvangen we u graag weer als we het gaan hebben over oplichters op het internet.
Ik wilde nog één ding zeggen: blockchain.
Het monumentale werk 100 jaar De Speld – Deel I is nu verkrijgbaar, bestel het hier.
9 van de 10 tandartsen raden dit boek aan.
Het zijn ggewoon altijd weer de Illuministen met hullie blockchain. En d-Dos is gewoon een voetnalclub.
Interesseert me geen blochain, dit geneuzel. De echte vraag is: wie gaat er onder welke vlag naar de spelen, en is dat met of zonder politiek beklonken terugtrekking van postuum toegekende doping-straffen?
Ik zou het Willem Vermeend vragen.
Of sneller: even op Wikipedia kijken.
https://www.wikipedia.org/
Verhelderend inderdaad. Er zit geen woord Russisch bij!
niet zomaar blockchain, Smart Blockchain! Rian ziet gewoon de kansen en concretiseert ze genadeloos.
Volgende keer zou ik Alexander Klopping interviewen. Die is zo lekker digitaal!
Ik vond haar verhaal en boek grappiger dan het artikel van de Speld.
Op het woord “blockchain” rust auteursrecht, dus alles wat ze heeft geschreven en gezegd met dat woord in de tekst, dient onverwijld te worden verwijderd anders dreigt er een boete van duizenden bitcoins.
Geldt dat ook voor De Speld?
Mijnheer Pan,
Uiteraard! Inmiddels hebben haar uitgevers het woord “blo…..ain” al geschrapt en in Uitzending Gemist is het woord door bliebjes vervangen.
Boeken en tijdschriften waarin dat woord “blo…..ain” wordt geplagieerd, kunnen naar de boekhandel worden teruggebracht en naar Bol.com worden teruggezonden.
Ik heb gehoord dat het Genootschap van Hoofdredacteuren heeft aanbevolen om zwarte balkjes voor de ogen van Rian van Rijbroek en meeloper Willem Vermeend te plakken.
Op het woord “blockchain” rust auteursrecht, dus alles wat ze heeft geschreven en gezegd waar dat woord in voorkomt dient onverwijld te worden verwijderd. Anders dreigt er een boete van duizenden bitcoins.
Het is altijd weer Iran die via een proxy via Noord-Korea, Russische intel zitten te verhandelen door de Blockchain met Ipv4 batterijen. Ik zeg: eruit met de buitenlanders.
Het zijn die Zeeuwen die erachter zitten.
Wie het eerste ruikt heeft haar kontje gebruikt.
Sociale controle, de minne Hollander, afval, ondergang van het Westen enz enz enz.
Wat een moeilijke woorden allemaal, ik geef DDoS hier de schuld van!