Ben je het zat om met kerst ruzie te maken met je eigen familie? Dan kun je voortaan terecht bij Van der Valk. Bij de restaurantketen kun je ruzie maken met een ándere familie. Het nieuwe arrangement werd dit jaar succesvol getest en is vanaf 2018 te boeken.
“Een heel vernieuwend concept”, zegt woordvoerder Jacqueline van Es trots. “Wij denken hiermee de kersttraditie nét wat meer van deze tijd te maken. Veel mensen zijn wel uitgekeken op hun bloedverwanten. Een oom uit een andere familie op z’n muil meppen kan dan uitkomst bieden.”
Surinaamse gezelligheid.
Misschien is dit het begin van het “groter wij” waar Willem-Alexander het laatst over had. Van der Valk maakt werk van zijn stichtelijke woorden!
Wat waren dat eigenlijk voor families?
Cultuurverrijkers?
Staan Wilders- en Baudet-aanhangers ook op het menu?
daar sluit ik me bij aan. Dit gebeurt bij onze Turkse bondgenoten ook
ruzie is zo ontzettend bs. De enige ruzie die nuttig is is ruzie maken wie de laatste stroopwafel mag eten
Was dit een ekspeerriejens of een sjellensj?
Iets voor de bukketlist?
Leuk voor de kits?
Toch wel al inkloessif?!
Geldt deze actie ook voor motorclubs?
Rustig aan, u plaatst te snel reacties
die KAA- UU.-TEE mediator heeft hier niks te zeggen!Hier zijn WIJ ,FAMILIES, de baas! Want WIJ FAMILIES zijn de fokking hoeksteen van de samenleving en wij eisen onze plaats op!!