Een 31-jarige man in een vliegtuig dat op grote hoogte ineens druk verliest, weigert zijn zuurstofmasker op te doen. Dat laat hij te midden van de biddende en gillende menigte weten. “Ik kijk wel uit met zo’n masker. Ik wil gewoon lekker kunnen ademen.”
Omdat er niemand op de man afkwam met de vraag of hij toch zijn zuurstofmasker op wilde doen, besloot hij zelf naar het personeel te lopen om ze in elkaar te rammen. “Ik ga het niet doen”, roept hij terwijl hij waggelend door het scheve gangpad loopt. “Denk even na voordat je zomaar zo’n zuurstofmasker op je klep zet! Voor je het weet moeten we de hele vlucht zo’n masker op. Jullie bekijken het maar.”
De man hoefde niet door vier mensen overmeesterd te worden.
Schaamteloos gejat van Nieuwspaal:
https://nieuwspaal.nl/vliegmaatschappijen-stoppen-met-aanbieden-zuurstofmasker-na-wegvallen-cabinedruk/
Nieuwspaal is geen lid van de NUPI, dus telt niet mee
Awel Erno,
Ons HOY heeft ook vergeten NUPI te placeren!!
Wat nu gedaan?!
Goed punt, Henk!
Wij hebben Nieuwspaal geadviseerd een miljoen aan rechten in rekening te brengen bij dit stelletje prikkers.
Henk heeft gelijk. Matthijs van Rumpt en Jaap van de Venis hebben jatwerk verricht, op de foto na.
Ik kan niet verantwoorden hiervoor positieve sterren te geven. Bij hun volgend werkstuk breng ik vijf sterren in mindering.
1705165 Bekijk mijn seхy pоеsjе ” http://[email protected]