runzelkorn/shutterstock.com

Ben ik misselijk omdat ik te veel heb gegeten of omdat ik walg van hoeveel ik naar binnen heb gewerkt?

Heb je na het eten tijdens een serie per ongeluk een heel pak boterkoeken, een maxiverpakking M&Ms en een zak chips naar binnen gewerkt? Dan is het daarna soms moeilijk om te weten waardoor je pre
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Aïda, een grote pluim van mij.
Eindelijk een redacteur die met eigen ervaring preekt en het zelfs heeft aangedurfd om zich te laten fotograferen tijdens het liggend schrokken voor de televisie.
Aïda, nogmaals bravo!

Reageer
gravatar

Een dame met principes! Ik had haar aangeboden om de kosten van de fotograaf te vergoeden, als ze een geopend blikje Heineken duidelijk zichtbaar in de hand had genomen.

Ze accepteerde ook niet het lucratieve aanbod van een collega van mij om samen met de wereldberoemde cowboy een Marlboro-filter te roken op de divan.
Daarvoor moet je toch wel erg sterk in je schoenen staan!