Shutterstock / John And Penny Oorlog Noord-Ierland hervat om grenskwestie op te lossen Brexiteers blij: harde grens toch mogelijk 15 december 2018 door Rudolf Julius Om een einde te maken aan de brexit-impasse hebben katholieken en protestanten in Noord-Ierland de wapens weer ter hand genomen. Door de hervatting van de oorlog is het vredesakkoord van tafel en kan Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.
Honky december 16th, 2018 Ben benieuwd of Waterford Whipers News dit artikel van De Speld gaat overnemen… Reageer
Kart O'loog december 15th, 2018 Onzin, het noordwestelijk deel van Ulster ongeveer eenderde) ligt in de Ierse Republiek.
📼 Trouwe Top-2000-stemmer december 16th, 2018 Wisten jullie dat ‘Bohemian Rhapsody’ weer de Top-2000 gewonnen heeft? Jes!! Geweldig hè?!
Ben benieuwd of Waterford Whipers News dit artikel van De Speld gaat overnemen…
Kijk dat is nog een de ken in oplossingen.
Northern Ireland wordt ook terstond omgedoopt in Ulster.
Onzin, het noordwestelijk deel van Ulster ongeveer eenderde) ligt in de Ierse Republiek.
Ulster en west ulster, mooie plek om te strijden.
Morgen kunnen ze al beginnen voor Bloody Sunday 2
Kunnen wij een liedje over maken!!
Alsjeblieft niet.
Muziekliefhebber dan.
Geen taalliefhebber.
Wisten jullie dat ‘Bohemian Rhapsody’ weer de Top-2000 gewonnen heeft?
Jes!! Geweldig hè?!