Asielzoeker van harte welkom in buurt na pleidooi voor Zwarte Piet

IND wil terreurverdachte juist uitzetten

Inwoners van de Enschedese wijk Velve-Lindenhof zijn enthousiast over de komst van asielzoeker Kwame Mpufu. De 32-jarige Malinees spreekt zich namelijk stellig uit vóór het behoud van Zwarte Piet.
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Er is iets raars met de zwarte Piet die mij de laatste weken bezocht.

De eerste keer kreeg ik een chocolade letter in mijn schoen. Hoewel de verkeerde (de A in plaats van de J), zocht ik daar niets achter. Foutje bedankt.

Vervolgens kreeg ik felafel in mijn schoen (een Syrische lekkernij), daarna een Koran en vanmorgen een bomgordel. (Achteraf bezien was de letter A ook al(lah) een veeg teken)

Volgens mij is ie aan het radicaliseren.

Reageer
gravatar

Eerst een klacht indienen bij Sinterklaas en dan even navragen in de dichtstbijzijnde moskee; moskeeën zijn nooit ver uit de buurt in dit land met een moskee-dichtheid die alleen door Molenbeek wordt benaderd. V.w.b. deze Zwarte Piet: dat moet een meerjarige, tweetalige, migrant zijn want het Arabisch schrift kent geen Europese letters. De combinatie Koran en bomgordel lijkt een verkapte uitnodiging om mee te werken aan de versnelde verspreiding van de Islam in Nederland.

gravatar

die man rechtsachter daarentegen leeft waarschijnlijk op een dieet van koffie en shag want hij lacht ook een beetje alsof hij een maagzweer heeft

gravatar

Kwame Mpufu is waarlijk een habitué van COA en IND. Ook verzorgt hij vaak gastoptredens (cameo’s) in de kolommen van De Speld. Logisch dat Enschede Velve-Lindenhof dol is op zwarte pieten; ooit zag iedereen in een aanpalende wijk zwart van de explosies in de vuurwerkfabriek. Love thy neighbour is de plaatselijke bevolking met de paplepel ingegoten. De Multi-culti ideologie van dit en vorige kabinetten wordt hier op grootse wijze in praktijk gebracht.

Reageer