Zivko Trikic / Shutterstock

Zivko Trikic / Shutterstock

We moeten het even hebben over deze ‘lente’

De ‘lente’. We moeten het er echt even over hebben. Kijk, er is natuurlijk niets mis met de lente. We hebben ook niets tegen de lente, daar niet van. Maar de manier waarop het nu gaat, daar is nog
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Er hebben meerdere mensen schuld aan deze lente. Om te beginnen natuurlijk Peter de Koning, die ervoor zorgde dat het altijd lente is in de ogen van de tandarts-assistente. Dat er nu iemand is, die haar aldoor aan het huilen maakt, is de volgende. Daaraan hebben wij dus die janklente te danken.

Reageer
gravatar

De mensen hebben massaal op de boerenpartij gestemd. Daar moeten wij als metereologisch instituut natuurlijk consequenties aan verbinden. Dus ja, regen. Die wind is om de stikstof sneller in Duitsland te krijgen. De partij tegen de burger heeft ook nog steeds de premier, dat speelt ook mee.

Reageer
gravatar

Even gauw, want ik moet mijn vlucht halen, anders ben ik te laat voor een belangrijk – en omvangrijk – diner. Ik wilde alleen zeggen dat ik werk aan een verplichting om uw vakantie in eigen land te besteden. Dat is beter voor het klimaat.

Reageer