Shutterstock

Shutterstock: Roman Choknadii

Burn-out zoekt iemand zonder 9 tot 5 mentaliteit en voorliefde om werk en privé door elkaar te laten lopen

Burn-out zoekt iemand die 9 tot 5 mentaliteit heeft en met voorliefde om werk en privé flink door elkaar te laten lopen. “Man, vrouw of alles er tussenin: zolang het maar iemand is die om 17.00 nog
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

“Dan zijn jij en de burn-out een perfecte match.”

Voorheen noemden wij iemand die overwerkt was, uitgeput of afgebrand. Maar in een Nederlandse tekst klinkt burn-out vele malen erger. Zo erg dat men ermee maanden zo niet jaren lang thuis voor de televisie op de bank kan blijven liggen.
Waarmee de overspannenheid nog erger wordt.

Reageer
gravatar

Moderne mensen.
Dit is een voorbeeld (tegen de coronamaatregelen) van linkse debiliteit die met dezelfde kleinzielige weerstand op altijd weer de Telegraaf zichzelf ontkracht.
Nederland zit er vol van. Zo ontstond het nieuwe fascisme.

Reageer