
txking / shutterstock.com
‘Het draait allemaal om geld’, aldus man die afgelopen 5 seconden over de wereld heeft nagedacht
'Weet je joh, die grote bedrijven geven helemaal niks om jou'
txking / shutterstock.com
'Weet je joh, die grote bedrijven geven helemaal niks om jou'
Hmm, ‘van Mierlo’.
Dat was toch die hele diepe denker?
Misschien zou hij eens een dynamisch reclamefilmpje voor zijn denkbeelden moeten maken.
Dat ‘ie ergens loopt ofzo.
Maar ‘Joran’, dat is toch die seriemoordenaar?
En ‘van Mierlo’ is dood.
Er zit een verborgen boodschap in dit bericht.
Eng gewoon.
Van Mierlo de denker versus Joran de killer, in een persoon verenigd? Dat kan bijna niet anders zijn dan een old school schizofrenie. Tegenwoordig heet dat in vakkringen MPS, dat leidt niet automatisch tot TBS en dwangverpleging. Het OM slaagt er zelden in tussen de vele elkaar beschuldigende ‘ínwoners’ de juiste dader aan te wijzen. Als uitvloeisel van de anti-psychiatrie wil men alle patiënten zoveel mogelijk budgetneutraal onderdak verlenen, Strafpleiters krijgen speciale bijscholing om dat gat in de Strafwet optimaal te benutten. Zo mag Volkert van der Graaf binnenkort -met behoud van uitkering- emigreren, naar Brasschaat (Noord BelgIé),
De wereld is kut en wij zijn de lul.
🍆🍆🍆🍆
Corrie.
Zozo, heb je de plaat weer opgezet pik?
Ik vind het vreemd dat Joran nachokruimeltjes van zijn vingers likt. Ik heb echter de indruk dat hij macho-dingen uit zijn duim zuigt.
Joran is wel degelijk een baas: nachos eten en TV kijken met een witte afstandsbediening … zeer gewaagd!
Hij zit helemaal geen televisie te kijken. Die dikke zwart-witte afstandsbediening is van een van de eerste spelletjesapparaten; toen nog alleen voor zwart-wittelevisies.
Niet zo preuts, beste eindredacteur, dat ben jij anders nooit.
Aan Joran van Mierlo’s gezicht te zien bekijkt hij pornofilms die, zoals iedereen weet, alleen om seks en geld draaien.
In het echt zegt hij tegen de buurjongen die hem regelmatig helpt: “Het draait allemaal om geld. Weet je joh, die grote
bedrijvenlullen geven helemaal niks om jou. Hier heb je een tientje.”Nee, ‘t zijn de niet-Drentenaren. Die verpesten het voor de rest
wij zeggen super Mario,gauw klaar.
De arbeiders willen maar blijven bouwen. Zoals in België waarvan ze zeggen dat de Vlaming met een baksteen in zijn maag is geboren en de ruimtelijke ordening zo beroerd is.
Daarom wil Trump de arbeidsrechten terugdraaien.
Als je voor een baas werkt is makkelijker.
Gelukkig hoeft Marx uw comments niet meer te lezen.