De inkt is amper droog op het schouderblad van Willemijn. ‘Groenlinks – Kabinet 2017’ staat er in een fleurig lettertype. Het vastlopen van de formatie is een hard gelag voor het trouwe GroenLinks-lid.
“Hoe heeft dit kunnen misgaan? De sfeer was goed!”, zegt de teleurgestelde Ekoplaza-medewerkster. “Natuurlijk waren er grote verschillen, maar ik dacht dat de partijen wel zou lukken om ze te overbruggen. Toen ik Schippers hoorde zeggen dat ze voor de zomer al een kabinet wilde hebben, ben ik meteen naar Hanky Panky Tattoo Studio gegaan.”
Toch houdt Willemijn hoop: “Ze zeiden dat het vastgelopen was, niet geklapt, dus volgens mij is er nog ruimte voor een tweede poging. Het is nu vooral hopen dat het niet lukt met de ChristenUnie, anders laat ik er 2021 van maken en dan zien we het dan wel.”
Groenlinksfan? Wat is er gebeurd met SP-fans?
Zolang “groenlinks” nog het rood getatoeëerd wordt, heeft Willemijn toch nog wat socialistisch bloed in haar deren stromen.
😉
correctie:
………….haar aderen stromen.
Ik had mijn lid links groen laten tatoeëren.
Had of zou hebben?
Heb
Zo zie je maar wat voor gevolgen de dood van de moeder van Jakkes van Kleveren heeft!
Verwijderen maar, webmaster?
Nee, ik ben het wel met hem eens.
Maar jij bent zo aan de beurt!
Webmaster
moeder van Jakkes van Kleveren, gefeliciteerd met je verjaardag!
Verwijderen maar, webmaster?
Ter info: ik heb de redactie benaderd met een vraag over de verwijderbaarheid van dergelijke bijdragen en nu, drie dagen later, heb ik nog steeds geen antwoord.
Haar “GROEN” is rood…
Gun Casper een lolletje
Zullen we een wedstrijdje doen wie het eerst de woorden “hard gelach” opschrijft?
‘Hard lachen’, mag dat ook?
In welke fontein zouden de GroenLinks-vandalen gaan staan pissen?
Als ze naar het Hofplein komen wil ik wel even ‘Joe Neffer Wok Alloon’ voor ze zingen.
Tegen een passend bedrag natuurlijk.
Lie Touwers
‘Joe Neffer Wok Alloon’ , is dat de nieuwe slogan van Conimex?
Mooi logo op een mooie rug!
hihihi
Dat Willemijn een tattoo heeft laten zetten van haar favoriete politiek partij heeft laten zetten begrijp ik wel.
Zelf heb ik een tattoo van de PVV van meneer Wilders op mijn rechterborst.
Corrie.
Voor de kijker links.
Lieve Corrie, we ik weet dat je een heel eigen, alterenatieve kijk op de werkelijkheid hebt.
Toch vind ik jammer dat je daar soms wel erg ver in gaat.
We weten toch allemaal dat je geen borsten hebt, gekkie! 😉
Nou dan!
Nu zijn ze dus ook geel.
Nu verkiezingen en het kan nog steeds!
Aaaaaaai