De Japanse softwareontwikkelaar Setsappu heeft een nieuwe dating-app ontwikkeld die schoolmeisjes en tentakelmonsters met elkaar in contact moet brengen. De app, die de naam Okti heeft gekregen, is inmiddels een ware rage onder zowel meisjes als monsters.
Relaties tussen scholieren en monsters uit de diepzee zijn in Japan niet meer zo’n groot taboe als in het verleden. Toch willen er nog steeds wel eens wenkbrauwen fronsen als meisjes en monsters in het openbaar hun affectie voor elkaar tonen. Nu er met Okti een discrete manier is om contact te leggen, hoeven tentakelmonsters geen meisjes meer lastig te vallen op school, in de metro of onder de douche.
Het apps tijdperk is voorbij. We gaan een exdemocratisch tijdperk in waarin dit soort opium voor het volk niet meer past, of juist alleen maar past.
Gelukkig speelt zich dit af in Japan
Toch jammer dat er weer geen rekening wordt gehouden met tentakelrobots en tentakel-landmonsters.
Je vergeet nog de tentakeltepelklemmetjes (of is dat iets te private?)
potverdikkie, dat is nog eens een innovatie! kan er ook een nederlandse versie komen? mijn buurmeisje doet het met een berggorilla, en het is zo’n verrekte leuk stel. dat wens je meer pubermeisjes toe.
En de Kaiju dan? Die willen ook wel eens met een lekkere schoolmeid daten.
U heeft het verkeerd begrepen. Nieuwe dating-app koppelt tienermeisjes aan popcorn.
Het gaat hier dan toch om schoolmeisjes met meer dan vier armen hoop ik?
Per wanneer is deze app in nederland verkrijgbaar?
ik ondervind als monster nog steeds problemen als ik contact probeer te leggen met scholieren hier in nederland!
Fukushima, mon amour …
Het zat er aan te komen.
Uit eerdere ervaringen kan ik zeggen dat, ondanks het smakelijke lachen ten tijde van wat wij “het toiletpotincident” zijn gaan noemen, een multitentakelrelatie verstikkend kan werken. Afrader.
Zo eentje wil ik óók! (Over m’n broekske zeg ik maar niks meer….)
Uw remspoor boeit mij niet, indeed!
Japanse schoolmeisjes. Ik kan er met mijn tentakels nauwelijks van afblijven.
Meneer Viesman, wilt u uw regenjas weer dichtknopen, uw onderbroek weer omhoog trekken en dat foto’tje in uw broekzak steken. We hebben het hier vorige week nog over gehad, weet u nog?
Dat ziet er smakelijk uit heer Viesman! Ik begrijp die eeuwige studenten wel… 😛
Smakelijk! Wel boven de 18, maar niet teveel, I presume?
Kin Ky,
De jeugdige Japanse toeristen wilden dat ik een foto van hen nam. Na enig aandringen ontbloten ze zich vrijwillig voor de mannelijke lezers van De Speld.
Of ze achttien en/of ouder zijn, weet ik niet. Ze spraken namelijk geen Nederlands.
Leuke gezichtjes dat zeker.
Zuster Magnolia,
Ik draag nooit een regenjas. Als het regent gebruik ik een paraplu.
En mijn zuster heet Paulien. En mijn zuster heet Paulien. En mijn zuster heet Paulien.
Ze is pas nog met Catootje naar de botermarkt geweest.
Beste oom,
Dat jij drie zusters hebt die allemaal Paulien heten, klopt weliswaar, maar dat weten de lezers niet. Had gewoon gezegd, dat jij over jouw zus Paulien, jouw pleegzuster Paulien en jouw schoonzus Paulien schreef, dan was het duidelijk geweest.
Haha, Godzilla 2.0!
Geen meisjes meer lastig vallen onder de douche?
:'(
Pedo!
Is er ook een app voor vrouwlijke tentakelmonsters die hetero zijn?
kijk eens om je heen…
Ik wacht wel tot Mark Zuckerberg het koopt en in Faceboek inbouwt.
Jammer, dat deze app alleen beschikbaar is voor meisjes. Ik voel me als jongeheer toch een weinig gediscrimineerd.