Generalitat de Catalunya

Puigdemont betaalt borgtocht met zelfgetekend 75.000-cataleuro-biljet

Bankbiljet is eerste uitgifte van de pas opgerichte Catalaanse centrale bank

75.000 euro? Geen probleem voor Carles Puigdemont. De Catalaanse separatistenleider heeft zijn borgtocht aan het Openbaar Ministerie van de Duitse deelstaat Sleeswijk-Holstein cash betaald met een zel
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Naar verluidt is de heer Puigdemont vertrokken naar de republiek Transnistrië. Deze Europese mogendheid heeft geen uitleveringsverdrag met Spanje. In ons volgende nieuwsbulletin meer bijzonderheden.

Reageer
gravatar

De territoriale integriteit van Duitsland die afhangt van de euro komt zo ook weer in de kijker. Immers het enige waar we op kunnen rekenen voor onze soevereiniteit is gierigheid.

Reageer
gravatar

Toen Joost van de Vondel nog op het vijfje en Rembrandt op het duizendje stond en de Waterloopleinmarkt 1977 in het jaar van de wederverschijning van de Heer Maitreya nog bestond waar nu tussen Rapenburgerstraat en Valkenburgerstraat de ijdele yuppenbuurt ligt, en de filmacademie.