Trump: NAVO-landen moeten meer doen tegen CNN

‘Belachelijk dat de Amerikaanse regering hier alleen voor staat’

Aan de vooravond van de G20-top in Hamburg heeft Donald Trump opnieuw uitgehaald naar de NAVO-lidstaten. Volgens de Amerikaanse president doen de Europese landen veel te weinig tegen CNN. Trump sp
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Kom als Amerika eerst maar eens over de brug, de mannelijke Nederlandse bevolking wacht al 30 jaar op 2 % van jullie BNP om GTST te bestrijden.

Reageer
gravatar

Save Our Planet.

In ieder geval is de hele Russische bemoeienis in de verkiezingen in de VS, de Ruslandaffaire, nepnieuws volgens CNN.

Reageer
gravatar

Je moet nog even wachten BMBM tot WijsGeer Wilders van de PVV in de regering komt dan pakt hij de linkse publieke omroep, waaronder de NPO, aan. Daar kun je op rekenen.

Tot slot: Het is niet eerlijk dat WijsGeer Wilders van de PVV niet bij de formatie mag aanschuiven. 🙁

Corrie.

gravatar

Als meneer Wijsgeer van de PVV in de regering zit hoeven wegelukkig niet meer al die ‘verantwoorde’ programma’s te zien. Ik verheug me nu al op elke avond Utopia en Adam zoekt Eva!