Ben kijkt uit naar midlifecrisis

Data-analist kan niet wachten op 'radicale omslag'

Ben Elker (31), data-analist te Bilthoven, kijkt uit naar zijn midlifecrisis. De Bilthovenaar zegt dat zijn leven de laatste tijd zowel persoonlijk als professioneel enigszins in het slop geraakt is.
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Het schijnt enorm crisis te zijn in Crisizië. Het aantal crises dat het land ontvlucht en een crisisbestaan in Europa opbouwt is schier niet meer te tellen. Er is sprake van een ware pandemie, waartegen onverkort optreden meer dan gewenst is. Zelf heb ik bijv al last van een 60%-crisis. Voordeel daaraan is, dat ik weet hoe lang het nog zal duren, maar of daarmee de kous ook af zal zijn???

Reageer
gravatar

Ach Ben, tegen de tijd dat je uitkijkt naar je threequarterlifecrisis, denk je over je midlifecrisis: “was het dat nou waar ik zo naar uitgekeken heb?”

Reageer
gravatar

Ik ben 32 en nadat ik dit had gelezen heb ik chinees bij de aldi gehaald met die foe jong high is toch bijna hetzelfde als if you build it he will come..??

Reageer