Shutterstock / Rob Crandall Geweldig nieuws: misschien wil een minuscule meerderheid van de Amerikanen tóch geen fascisme 10 november 2022 door Jos Maalderink en Jan van Tienen Grote opluchting in de VS: het lijkt erop dat een kleine meerderheid van de Amerikanen geen trek hebben in fascisme.“Biden zei het al: de democratie zelf staat op het stembiljet”, legt AmerikakennWord nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.
Pensioenrover Carola november 10th, 2022 De fans van Joe (ze bestaan echt !) gaan uit hun stekker tinyurl.com/3pe8h2s9 Reageer
Daniëlle november 10th, 2022 Die Bokhoven is dat dezelfde Bert die maandag nog in de Telegraf voorspelde dat Thierry’s Forum tegen Democratie zou winnen in de Verenigde Staten? Reageer
Hanna v.d. Hoek november 10th, 2022 Dat is natuurlijk onzin. Wat wel klopt is dat Trump Thierry Baudet heeft gevraagd als souffleur bij de volgende presidentsverkiezingen.
Veldwachter Zwart november 10th, 2022 Deze zogenaamde, jaloerse “expert” kan voortaan beter doorlopen. Zijn rol is uitgespeeld.
Brom Snor, veldwachter november 10th, 2022 De redactie mag onder eigen naam en portret reageren! Plagiëren van mij is niet vriendelijk.
💀 Vladimir Vladimirovitsj Putin november 10th, 2022 Gaat dan niet goed. Ik kom hier nog op terug! Reageer
De fans van Joe (ze bestaan echt !) gaan uit hun stekker
tinyurl.com/3pe8h2s9
Die Bokhoven is dat dezelfde Bert die maandag nog in de Telegraf voorspelde dat Thierry’s Forum tegen Democratie zou winnen in de Verenigde Staten?
Dat is natuurlijk onzin. Wat wel klopt is dat Trump Thierry Baudet heeft gevraagd als souffleur bij de volgende presidentsverkiezingen.
Deze zogenaamde, jaloerse “expert” kan voortaan beter doorlopen.
Zijn rol is uitgespeeld.
De redactie mag onder eigen naam en portret reageren! Plagiëren van mij is niet vriendelijk.
De naäper hierboven moet zich leren te gedragen!
Wacht maar, wij zijn er ook nog!
Gaat dan niet goed.
Ik kom hier nog op terug!
Kk op naar je eigen land mogool