Pro Shots / Stefan Koops

Pro Shots / Stefan Koops

Vitesse blij dat het zich volledig kan richten op degradatie uit de Eredivisie

Vitesse leed gisteren een pijnlijke nederlaag tegen de amateurs van Kozakken Boys. De amateurs wonnen na strafschoppen, waardoor Vitesse uit het bekertoernooi werd geknikkerd. In Arnhem wordt dat niet per se als nadeel gezien, want Vitesse kan zich nu volledig richten op degradatie uit de Eredivisie.

“Jammer natuurlijk”, liet trainer Phillip Cocu weten. “Maar je moet het zo zien: het bekertoernooi is gewoon bonus voor ons. Het hoofddoel is degradatie uit de Eredivisie en daar hebben we iedereen keihard voor nodig. Omdat we nu minder wedstrijden spelen is de kans groter dat we ook alle jongens fit aan de aftrap hebben in het verloop van de competitie. En dat zullen we hard nodig hebben om degradatie af te dwingen. Dat gaat al lastig genoeg worden.”


Uw reactie telt. Juist nu.

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Wij willen graag de Speld en haar redactie overnemen. De Speld publiceert namelijk dagelijks meer voetbalberichten dan De Bal, het gratis magazine voor onze leden, en Het Balletje voor de jeugd van onze leden.

Reageer