Pro Shots / SIPA USA

Officieel: homo’s hebben nu grotere vloot dan Rusland

Goed nieuws voor de homoseksuele gemeenschap: zij hebben volgens militair analisten inmiddels een grotere vloot dan Rusland. Oud-generaal Mart de Kruif becijfert dat Rusland de afgelopen tijd verschil
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

https://www.frontnieuws.com/poetin-slaat-het-woke-westen-om-de-oren-met-ongemakkelijke-waarheden-maak-uw-eigen-huis-schoon-de-schuldigen-voor-de-crisis-zijn-in-uw-eigen-omgeving-te-vinden/

Doelgericht en ideologisch opgezweept door volksvorming en regeringsconformistische thema’s, dringen de NOS’s, CNN’s en NRC’s zich sinds enige tijd op naar de narratieve marge. Waarmee bedoeld wordt het bereik onder slaapwandelende mainstream media-ontvangers. Idioten die elke avond met verve de gestandaardiseerde brij die uitgezonden wordt in zich opnemen en ’s morgens de kranten verslinden om dan prompt als woke-voetsoldaten de propagandaleugens te zingen, zijn beslist in de meerderheid.

Reageer
gravatar

De gemeente moet die vlaggen onmiddellijk verwijderen! Vreedzame acties zijn niet toegestaan, we moeten deze boeren demoniseren!