Alex Segre / Shutterstock

Alex Segre / Shutterstock

Personeelstekort in financiële sector: opnieuw lange rijen op Zuidas

Het blijft klachten regenen over de lange wachttijden op de Zuidas in Amsterdam. Ook vandaag stonden mensen weer uren in de rij om hun voorgenomen overnames juridisch dicht te laten timmeren. Op soci
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Zoals zovele verslaggevers voor hem heeft Jos Maalderink zich laten misleiden door de brievenbussenbeheerders op de Amsterdamse Zuidas. U ziet op de foto niet hun klanten, want die doen hun veelal troebele financiële zaken via internet, telex en mobiele telefoon.

In werkelijkheid ziet u op de foto ruggen van sollicitanten op die Zuidas. Het zijn dus mensen die jarenlang in het hoger onderwijs geen nuttig vak hebben geleerd, zoals iedereen die daar al werkt. Uitgezonderd uiteraard het kantinepersoneel.

Reageer