
Effectiviteit van boodschap kabinet over nemen booster slechts 40 procent
Effectiviteit van boodschap kabinet over nemen booster slechts 40 procent
‘Was bij eerste twee prikken nog 85 procent’
Effectiviteit van boodschap kabinet over nemen booster slechts 40 procent
‘Was bij eerste twee prikken nog 85 procent’
De titel bevat overbodige woorden. Ik stel als betere titel voor:
“Effectiviteit
van boodschapkabinetover nemen boostersl*chts 40 procent”huigo ken NIX ! !!
Een mysterie dat me al langer bezighield is hoe mensen van een laag allure toch zo goed kunnen zijn op school.
De reden dat ik niet ben voor sociale dienstplicht, is de lijdensweg die ik al op school moest meemaken met het botte soort waar je je alleen maar aan kan aanpassen. De manier om te ontwikkelen is niet een strafkamp, dat werkt alleen voor het achtergebleven volk, en nu is die tijd toch al weer terug met het recept van immigranten en het niveau dat ontstaat in de buurt.
Ook met besmetting van bepaalde ziekten speelt dit probleem dat niet democratisch opgelost kan worden door iedereen gelijk te stellen.
Dit is het probleem.
Evolutie is de wet van ons bestaan en die hangt niet louter af van school en de documenterende kennis (controle) maar van de zelf-kennis (= zowel van en uit jezelf = vrijheid). Het probleem is juist dat we stilstaan, doordat we dat niet zien.
Beste Maitreya, door jouw intelligente benadering ontgaan helaas de lezers van De Speld de essentie van jouw teksten.
Daarom adviseer ik jou om redactielid, nou ja minstens correspondent, te worden van jouw geliefde blad frontnieuws.com Daarin komen jouw berichten echt tot hun recht.
Dat is voor zowel De Speld als Frontnieuws een win-win oplossing.
En hoe smaakte dat labradorboutje gisteren dronken Maitreya? Aan je gebrabbel te lezen heb je er weer van genoten!
Steeds, ik wijs jou op een enorme blunder in jouw tekst. “Intelligente benadering” moet natuurlijk “zelfingenomen benadering” zijn. Ja toch?