Speciaal voor de millennial die niet uit een pakje wil eten maar óók geen zin heeft om de hele supermarkt af te struinen voor allemaal losse ingrediënten heeft supermarktketen Albert Heijn een handig verspakket samengesteld: boterham met pindakaas.
Het pakket bevat alle ingrediënten om zelf een boterham met pindakaas te maken: twee bruine boterhammen, pindakaas en wat boter. “Makkelijk en vers”, zegt een woordvoerder van Albert Heijn.

Hoe werkt dit dan? Moet je eerst de boterhammen opeten en daarna die andere dingen? Hopelijk zit er een goede visual bij met uitleg.
Geweldig idee, ook handig om te nemen. Hoef je ‘s morgens geen bammetje te smeren en in een trommel te stoppen. Veel meer tijd voor leuke dingen. Supper!
Hebben ze ook verspakketten met zakken voorgesneden groente en hamburgers?
Oh, nog beter! Als ze daar nou een broodje omheen doen en alvast de hamburger bakken!
Voorgesneden hamburgers voor de kleintjes?
pina kaas is VIES ! !!
Wie smeert er nou pindakaas op roomboter?!
VET op VET!
Ik mis de banaan
Zit er een milieu-vriendelijk bamboo-smeermesje bij?
🙄
Toch nog maar eens nadenken over het begrip ” kaas” en het hebben van een millenium pinda allergie.