Shutterstock / Abd. Halim Hadi

Is het salafistisch onderwijs te theoretisch?

'We hebben ook jongeren nodig die goed zijn met hun handen'

Het salafistisch onderwijs in Nederland ligt onder vuur. Veel prominente extremisten vinden dat er op moskeescholen te weinig praktijkonderwijs wordt gegeven. "Er is alleen maar aandacht voor de th
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Noem het liever “een reverse ontwikkeling” anders krijg je nog ruzie met de volledig Nederlandse lobby die via TV-programma’s als: ‘Halal koken met Mustafa’ (EO), ‘Habib Aziz koestert kikkererwten en blauwe bonen” (BNNVARA) en “Met Mohammed Ali et al in één klap halal” (NCRV) hartstochtelijk de multiculturele keuken voorschrijft. Ook in DENKen en voelen. Deze lobby wordt financieel en moreel ondersteund door de doorluchtige Al Bakr Al Baghdadi. Salam Aleikum.

gravatar

Mag ik van jullie het antwoord op de drie vragen, die -volgens mij- DENK definiëren?

Willen jullie meer of minder Nederlandse bemoeienis met de Islam en Moslims?
Willen jullie meer of minder Nederlandse bemoeienis met de Turkse invloed in onze samenleving?
Willen jullie meer of minder PVV in onze toekomstige vazalstaat?

Reageer
gravatar

Ik heb even geen tijd voor een reaktie.

IK ben net op zoek naar een nieuwe school voor mijn kinderen die nòg wat verder verwijderd is van het stadse gewoel met al zijn verwarrende indrukken.

Heeft iemand een aanbeveling? Op het platteland wellicht? In zo’n klein dorpje met een oer-Hollandse naam? Dicht bij de natuur. Plat praten is geen probleem. Afstand tot Amsterdam ook niet, ik heb een auto met chauffeur.

Reageer
gravatar

Allemaal hartelijk welkom!
Niet alleen meer in Amsterdam en Rotterdam, maar ook in het hele land heten we deze salafisten welkom in onze afbrokkelende kennis economie.
Misschien kunnen we er nog meer hierheen lokken met uitkeringbonussen!

Reageer
gravatar

De tijd vliegt, binnenkort is Nederland niet langer een multiculturele samenleving. Als het aan DENK en haar Soennitische achterban ligt, worden in alle Islamitische buurten in steden en dorpen massaal fundamentalistische madrassa’s opgericht en alle niet-Islamitische grondig verwijderd: Héél Nederland is dan halal. CU en SGP nemen dat voor lief; dé grondwettelijk vastgelegde vrijheid van godsdienst. Gelukkig hebben Saoedi-Arabië, Koeweit, Dubai en Qatar daar geen last van. Gevluchte Yezidi’s kunnen hier niet meer opgevangen worden, i.v.m. met onze olie- en handelsbelangen in de regio.

gravatar

Moslims zijn GEITENNEUKERS!

Dit kwam tot mij in gebed, De Heer sprak tot mij.
Dus dit is De Heilige Waarheid die wij in ons Bijzonder Onderwijs zullen prediken.

Tegenspraak is niet mogelijk.