Fotosr52 / shutterstock

Europese topgevangenissen tonen interesse in Ajax-supporters

De grote successen van Ajax in Europa hebben ook een keerzijde: tientallen aanhangers van de club staan in de belangstelling van grote gevangenissen in Europa. De interesse in hooligan Wesley F. is he
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Wat mij betreft mogen ze allemaal transfervrij vertrekken naar een plek waar ze drie keer zoveel kunnen krijgen als in Nederland.

Reageer
gravatar

Als leden van de F-side zich zo nodig asociaal moeten gedragen, moeten ze maar op de PVV stemmen in plaats van de gewone voetballiefhebber te laten ”meegenieten” van hun primitieve geldingsdrang.

Naar Guantánamo Bay ermee!

Carrie.

Reageer
gravatar

Ik geef de voorkeur aan billenkoek, die ik dagelijks uitdeel aan Monsieur d’Urinoir. Helaas, Madame Bouwhuijs, mag u hem niet van mij lenen. Maar ik kan het aanbevelen als trainingsmethode. Wie weet wordt korfbal dan nog eens net zo populair als voetbal!