Flickr.com / Morehead 2015

Afgestudeerde mbo’er krijgt titel ‘afgestudeerde mbo’er’

Wens van GroenLinks wordt ingewilligd

Vanaf 2019 krijgen deelnemers van het mbo, net als wo’ers en hbo’ers, een titel als ze afgestudeerd zijn. Dat was een vurige wens van GroenLinks-Kamerlid Zihni Özdil. Per 1 januari krijgen afgest
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Dat laat maar weer zien dat dat elitaire kliekje ver van de maatschappij staat. De meesters en juffen op het MBO noemen de kinders ‘studenten’. Vroeger sprak men nog wel eens van ‘scholieren’, maar als je dat anno 2018 nog doet krijg je een klacht wegens discriminatie aan je broek.

gravatar

Weer zo’n belachelijk initiatief van GroenLinks. Het is alleen maar bedoeld om zieltjes te winnen. Een beter initiatief lijkt me om Nederlanders in het algemeen een titel te geven. Een Nederlander zonder migranten afkomst is 100% NL. Wanneer je een Nederlander bent met een migranten afkomst ben je 50% NL. (dubbel paspoort).

Misschien moet ik meneer Wilders van de PVV daar eens over mailen.💌💌

Corrie.

Reageer