Mr. Meijer / Shutterstock

Gerald pronkt tijdens lunch met zijn Jazz-appel

Gerald maakte vandaag veel indruk tijdens de middagmaaltijd. Naast zijn gebruikelijke lunch van vier bruine boterhammen met kaas had de 32-jarige salesmanager vandaag namelijk een Jazz-appel bij zich.
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

In de jaren ’70 kwamen KVP, CHU en AR met de introductie van een Christen-Democratische Appel. Deze synthetische laboratoriumvariant doet het nog steeds!

gravatar

Aan het tafeltje ernaast zaten de jongens van de technische dienst zich alweer dood te ergeren aan Geralds slappe gelul, waarop er eentje na drie maal waarschuwen opstond om Gerald met een verse komkommer een gezonde dreun op zijn bakkes te geven. Daarna kon iedereen zich weer rustig met de lunch bezighouden.

Reageer