Getty Images - contributor Tim Graham

Witte Huis krijgt draaideur om personeel sneller te kunnen ontslaan en aannemen

Het Witte Huis krijgt een draaideur. Donald Trump hoopt dat het zo mogelijk wordt om nog grotere aantallen ontslagen werknemers het gebouw tegelijkertijd te laten verlaten, terwijl tegelijkertijd veel
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Toch is het jammer dat er voor zo een conservatieve oplossing gekozen is. Een roltrap van voor naar achter was veel efficienter geweest.
Wat natuurlijk wel heel ironisch is is dat de draaideur van Chinese makelij is.

Reageer
gravatar

Het lijkt wel of het personeelsbeleid daar door Randstad Inhousing wordt verzorgd. Een kind begrijpt dat je met dat doordraaien een destructief personeelsbeleid voert, maar werkgevers vinden het gewoon mooi!

Reageer
gravatar

In Duitsland mag je dit waarschijnlijk niet zeggen. Maar ze zullen bij de (door Sawsan Chebli geplande) voor iedereen verplichte bezoeken aan de concentratiekampen nog wel geen draaideuren maken zodat je gelijk weer naar buiten kan.

Reageer
gravatar

Nee, zo makkelijk kom je er niet vanaf. Mensen hebben een bewijs nodig. Er is geen weg terug.