ancle.kittiwat / Shutterstock.com

Man geniet van boek dat anderen hem zien lezen

'Ik kan mijzelf zo heerlijk verliezen in de blikken van mensen om me heen'

Pepijn besloot vanmiddag tot het lezen van een boek in het openbaar. “Wat een fantastisch boek dat ik hier onder de mensen aan het lezen ben”, zegt hij in zichzelf. “Ik kan mijzelf zo heerlijk v
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Ik las zelf ook altijd veel tot ik merkte dat dit mij vervreemde van mijn omgeving. Ik ontwikkelde zelfs voorzichtig een superioriteitsgevoel waar je bang van werd. Toen ben ik cold turkey gestopt en was ik na een weekje GTST weer helemaal back to basic.

Reageer
gravatar

Ik zou necrofilie niet voorstellen. Dat is strafbaar. Met een levende kalkoen zou ik ook niet doen als ik jou was.

Misschien is gewoon op zoek gaan naar een lieve vrouw toch de beste optie voor je.

gravatar

Je zou kunnen stellen dat we het leuke tsjirpen als van een kanarie in een kooitje aan haar te danken hebben. Je kunt precies merken wanneer het voedsel is ververst.

gravatar

Mijn vrouw zei nog zouden we geen kerstboom nemen. Ik zei nee, ik heb genoeg aan Mr. Wiemersma. En daar kan ik het hele jaar van genieten, hij is zo rustgevend.

gravatar

Ja Loek, ik begrijp je volledig. Voor het naar bed gaan, of als ik niet kan slapen, dan zet ik altijd Mr. Wiemersma aan.
Mijn vrouw zegt neem dan een slaappilletje. Hoezo?

gravatar

Zal ik nu een exemplaar uit de boeken-toptien nemen zodat mensen zich erin kunnen herkennen?

Of toch maar een of ander obscuur kutboek van een schrijver met heel veel status waarvan ik nog nooit gehoord heb?

Moet ik ze eigenlijk uitlezen?!

Ik houd niet van lezen.

Reageer