Youtube: ZDF

Duitsland dreigt Europa mee te sleuren in politieke stabiliteit

‘We dachten dat chaos vanzelfsprekend was’

Politieke stabiliteit: het afgelopen jaar leek het een doemscenario dat nooit werkelijkheid zou kunnen worden. Toch dreigt het in Duitsland te gaan gebeuren. Als de Duitsers over drie weken inderdaad
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Hey Francisco,

En wat te denken van bv Amerikanen of kutwijven die niet over zich heen laten lopen? Dan schrijft ze ook nog een dagboekje om mij te pakken te nemen, ga toch weg. Ich habe es nicht gewusst.

gravatar

Duitsland is al sinds 1945 een geordende chaos. Sinds 1989 is daar nog meer chaos bijgekomen in de vorm van brokken muur. Directe aanleiding ook dat Merkel nu zo in de picture staat in het vrije westen.

Hoe lang de chaos nog gaat voortduren weet geen mens. Dat Bockwurst en Weisenbier hierbij een bepalende rol spelen staat vast.

Reageer
gravatar

Het NOS Journaal voorspelt niet, die volgt het nieuws. Af en toe houden ze een enquete met de grieven van de Gewone Nederlander, die worden dan aan de allochtonen voorgelegd.