Politie wil cold cases oplossen met Facebookberichten

‘Tag iemand die deze jongen heeft vermoord ?'

Het coldcaseteam van de Nationale Politie zet Facebook in om tips en aanwijzingen te krijgen over onopgeloste zaken. Door mensen op te roepen om iemand te taggen, een vind-ik-leuk te geven of een beri
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

De sterfhuisconstructie aan de Spaklerweg (Amsterdam Z.O.) wordt gerund door vrijwilligers van No Surrender. Als protest tegen het sluiten van hun clubhuis in Emmen. Het is toch ook van de zotte dat deze nobele motorrijders niet eens hun Harley’s mogen stallen op de openbare weg.

Reageer
gravatar

Als die dingen stationair draaien maken ze meer herrie dan een betoncentrale die op stoom is voor de aanleg van één van die nieuwe bruggen over het Ei. Dat cluppie zou een categorie A geluid-vergunning moeten aanvragen voor hun clubhuis èn hun ritjes.