Janneke van Heul heeft nog maar een paar maanden te leven. Haar laatste wens is om nog voor haar dood te weten hoe die ene acteur ook alweer heette. Hij zat in ER, maar het was níet George Clooney, d
Waarom een onbereikbaar ideaal, idool najagen? Waarom niet in je eigen realiteit blijven en nog een keertje op de fiets te stappen en een paar keer de Alpe d’Huez beklimmen.
Die ene in Spartacus?
dat is makkelijk wie dat is:
This is Sparta!!!!
De acteur Sparta heeft ook in ER gespeeld
Ik wil op mijn sterfbed het voltallige dameshockeyteam. Naakt.
Meisjes B1 bedoel je.
@Janneke van Heul:
Dit is Diederik Smit, maar dan met een pruik op.
Graag gedaan!
Was dat niet die schaatser die een keertje een gastrolletje had in ER: Rintje Ritsma, de beer uit Lemmer?
Wel een groot contrast overigens: de Beer uit Lemmer vs Terminale Janneke
Waarom een onbereikbaar ideaal, idool najagen? Waarom niet in je eigen realiteit blijven en nog een keertje op de fiets te stappen en een paar keer de Alpe d’Huez beklimmen.
Levensreddend, die injectie met Goran Višnjić.
Puike arts!
Tja enne eh, ja ik weet het ook helaas niet. Erg gelukkig heb ik nog minimaal 30 jaar te leven dus ik zoek het later wel een keertje uit.