GoFundMe / NOS / Studio Speld

GoFundMe / NOS / Studio Speld

Coalitie zamelt geld in met sponsor-overleg

’Wij gaan 72 uur overleggen, doneren kan vanaf vijf euro!”

PVV, VVD, NSC en BBB organiseren een sponsor-overleg om geld in te zamelen voor het gat in de begroting. “Wij sluiten onszelf 72 uur op in een vergaderkamer in Den Haag, met alleen elkaar en de voorjaarsnota. Wil jij ons steunen? Doneren kan vanaf vijf euro!”

“We zijn los!”, schrijft premier Schoof bij een link naar een GoFundMe. De teller staat op 35 euro van de 1,2 miljard. “We zijn al 24 uur op weg, maar we hebben nog een lange weg te gaan. 72 uur lang praten over klimaat, stikstof, defensie; het gaat loodzwaar worden, maar het is voor ons een beetje de enige manier. Steun ons en doneer! Het is voor het goede doel.”


Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Voor mij is duidelijk geworden, dat zij 2 grote sponsors hebben gevonden: de Belastingdienst, want veel belastingen worden met procenten verhoogd. Daar tegenover staat, dat dit kabinet ook een goede aftrekpost heeft gevonden: Vanuit het potje ‘Zorg’ worden miljoenen Euro weggehaald.

Reageer