Studio De Speld

Team Trump kijkt welke telefoontjes nog meer tot humanitaire rampen kunnen leiden

De Amerikaanse president Donald Trump is verbaasd over de gevolgen van zijn telefoontje met de Turkse president Recep Erdogan over het terugtrekken van troepen. Volgens Trump heeft het groen licht gev
Word nu Vage Kennis voor onbeperkte toegang. Of registreer je als gast. Log hier in als je al Vage Kennis bent.

Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Dit moeten we als uitgangspunt nemen voor de nieuwe morele orde, met duizenden euro’s boete als iemand klikt dat er ergens gerookt is.

gravatar

Leuk hoor zo’n lijstje, maar is het wel eens opgevallen dat die gasten uit het Midden Oosten altijd ruzie met elkaar hebben. Dat heeft met hun geloof te maken.

Linkse gekkies uit het westen proberen er ‘democratie’ te brengen terwijl die gasten een hekel aan westerlingen hebben. Dat werkt niet.

Trump heeft gelijk. Hij is geniaal.👍🏻👍🏻

Corrie.

Reageer