Shutterstock / Rokas Tenys / Studio Speld / Ricky Groen

Shutterstock / Rokas Tenys / Studio Speld / Ricky Groen

EU-ministers: ‘We hopen op tweestatenoplossing waarbij beide staten Israël zijn’

EU-ministers hebben de gezamenlijke wens uitgesproken voor een tweestatenoplossing voor het conflict tussen de Palestijnen en de Israeliers: “We hopen op een tweestatenoplossing waarbij beide staten Israel zijn”, zegt een woordvoerder van de ministerraad.

Velen hoopten dat de EU zou opkomen voor de mensenrechten en het internationale recht en via sancties te proberen een halt toe te roepen aan de genocide in Gaza, maar voor sommigen is dit een ‘aardig alternatief’. “Weet niet precies wat er dan met de Palestijnen zou gebeuren, maar wie weet kan het werken”, zegt Emiel Bosboom, voorbijganger op straat.


Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

gravatar

Wel (ongewild) grappig ondanks de trieste situatie. 1300bc waren er twee joodse staten, Israël en Judea. Gaza was een redelijk welvarende stadstaat. De naam Palestina is pas ca 300jr later geïntroduceerd door de Romeinen.

Reageer