“Gegokt en verloren”, zo vat accountmanager Pieter uit Nijmegen (34) de onfortuinlijke gebeurtenissen van vandaag samen. Geïnspireerd door Mark Rutte besloot hij zijn baas vanochtend ook “daddy” te noemen, met een toon die plagerig maar liefkozend had moeten klinken. Zijn baas Herman (66) was hier niet van gediend, dus moet Pieter nu op zoek naar nieuw werk.
“‘Niet zo streng, daddy’, zei ik toen hij boos werd dat ik te laat kwam voor een vergadering”, verzucht Pieter. “Ik kreunde er misschien ook lichtjes bij, dat had ik beter niet kunnen doen. Misschien had ik de verhoudingen verkeerd ingeschat. Ik denk dat ik over het algemeen ook wat minder onderdanig ben bij Herman dan Rutte bij Trump, dat zal me ook niet geholpen hebben.”
Na een ongemakkelijk gesprek met Herman en een nog ongemakkelijker gesprek met de HR-manager werd Pieter bedankt voor bewezen diensten. “Ik probeerde het nog met ‘vader’ en ‘zaddy’, maar ook dat werd niet gewaardeerd.”
1e keer te laat ?