De 26-jarige Lukas bestelt twee oranje wijn terwijl hij een sigaret opsteekt. “Ik DJ sinds kort. Ik heb niet echt “gigs”, als in “gigs” weet je wel, maar heb laatst wel op een after gedraaid. Word echt wel steeds vaker gevraagd voor huisfeestjes en die shit. Ik wil me gewoon niet committen aan een 9/5 job, die lifestyle is gewoon niet voor mij man. Committen is sowieso niks voor mij eigenlijk.” Hij haalt een hand door zijn mullet en dipt een stuk zuurdesembrood in de boter. “Ik ben meer van die underground, alternative sounds. Ik denk niet dat je dat kent, van die zieke tracks van KI/KI en Marlon weet je wel. Hoorde trouwens dat zij ook binnenkort een b2b hebben. Fucking dik.”
Lukas bestelt twee Salmari. “Ej en ewaja als DJ’en niet uitpakt, ga ik fotograferen of tatoeëren ofzo. Wat vind je eigenlijk van mijn snor? Wel dik toch. Ik vind het wel hard to be honest.” Anne drinkt stilletjes van haar glas natuurwijn terwijl Lukas aan zijn oorbel draait en verder praat. “Ik heb dus zo’n parel van een krakerspand weten te bemachtigen aan de Javastraat. Barkie per maand ouwe, echt goed te doen." “Ah, chill”, knikt Anne.
“Gebruik je eigenlijk veel drugs? Ik ben ermee gestopt man. Alleen XTC dan nog, ik ben niet echt op het experimenteren. Deze zomer wil ik ook alleen op DGTL, ITGWO, Draaimolen, Lowlands, Wildeburg, Down the Rabbit Hole en Into the Woods gebruiken. Gewoon beetje rustig aan toch.”
“Hee, sorry, ben mega brak, ben effe je naam kwijt. Sara toch?"
