Shutterstock / Shakirov Albert

Shutterstock / Shakirov Albert

Kelvin heeft een sugargappie

Kelvin en Jarno zijn al jarenlang beste vrienden, maar hun vriendschap is niet zomaar een vriendschap. Jarno is namelijk Kelvins sugargappie.

Volgens Kelvin heeft de vriendschapsvorm hun band sterker gemaakt. “Jarno is mijn allerbeste maat. Ik ken die gozer door en door en hij mij ook. Ik kan mijn hart bij hem uitstorten, maar hij is ook altijd eerlijk. En hij betaalt altijd alles. Echt zo’n topgozer.”

Kelvin vertelt dat hij alleen bij Jarno helemaal zichzelf kan zijn: “Ik kan gewoon alles bestellen wat ik wil. Ik hoef niet naar de prijzen op de kaart te kijken als we in de kroeg zitten, ik hoef nooit te checken of er nog wel saldo op mijn kaart staat als ik een rondje ga halen. Ik haal niet eens rondjes, dat doet Jarno. Die kant van mezelf kan ik bij niemand anders kwijt.”

Wat Kelvin het meest aan Jarno waardeert, naast dat hij alles betaalt, is hoe ontspannen hij is over de vorm van hun vriendschap. Als we Jarno vragen hoe hij het vindt om Kelvins ‘sugargappie’ te zijn, antwoordt hij: “Sugargappie?”


Uw reactie telt. Juist nu.

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *