Wie vecht aan wiens zijde en wie staan er tegenover elkaar? In Syrië is het volkomen onduidelijk, nu gezworen vijanden ineens gaan samenwerken. Om wat structuur aan te brengen, hebben de strijdende p
Nederland staat er niet bij, want ze hebben weer te weinig punten gehaald om mee te mogen doen aan de loting. Louis van Gaal is daar zacht gezegd niet gelukkig mee.
Can somebody please switch allies with me? I don’t want to fight with Assad, I want to fight with my budbuddy Vlad!
Hmm., who cares?
Corrie.
Dat heb je goed opgeschreven!
Daar sta ik van te kijken. Corrie spreekt twee woorden Engels! Daar zal Geert wel trots op zijn.
Ja Do Do, dat zijn we. Daarom hebben Fleur ik haar al geliket. Nu de rest van de fractie nog.
‘Hoe kers’?
Fruit, hoe te eten?
Nouja, kan mij het schelen?
Wat maakt het eigenlijk allemaal uit?
Gelikt Geert?!
Hoe vond ze dat eigenlijk?
#IkOok+ of #IkOok-?
Nu nog wat gedichten en surprises en het Zwarte Pieten kan beginnen.
Volgens het hackteam (gehaktploeg) van de AIVD is de uitkomst van de loting sterk beïnvloed door de cyberdienst Cozy Bear van het Russische leger.
Nederland staat er niet bij, want ze hebben weer te weinig punten gehaald om mee te mogen doen aan de loting. Louis van Gaal is daar zacht gezegd niet gelukkig mee.