Hoog bezoek op de redactie van De Speld vanmiddag: niemand minder dan Emile Roemer kwam langs voor een rondleiding. Een hele eer, maar nu zijn wel al onze danoontjes op.
-
Tuurlijk mag jij een danoontje, Emile. Daar staan ze toch voor? Of weet je wat? Anders neem je er vier! En zet ze na gebruik vooral terug in de koelkast. Zak.
Fantastisch. Nu heeft onze stagiaire de hele week geen toetjes meer. Dit is bijna net zo erg als die keer dat Jesse Klaver onze poffertjesmiddag kwam crashen.
Serieus, Emile? Een knakworst in je danoontje?
Nee hoor, dat is geen echte Chesterfield. Helemáál niet erg als er zuivel op het leer komt. Tsjongejongejongejonge.
Heel chic hoor, danoontjes eten op de wc. Doe je dat thuis ook? Weet je wat, Emile? Wij stemmen voortaan wel VVD.
Wij gaven Emile Roemer een rondleiding op de redactie en nu zijn al onze danoontjes op
Uw reactie telt. Juist nu.
Ah, Roosvicee. Mag ik pompen?
Het laat zich raden wat er allemaal opgegeten wordt als volgende maand Halbe Zijlstra een werkbezoekje komt afleggen.
Wij verwachten dat De Speld na deze middag alhier met de pet zal rondgaan, om het ontstane gat in de begroting enigszins wat te verzachten.
Wij in Meppel wilden Emile net uitnodigen maar zijn nu gewaarschuwd.
Waarom nodigen jullie die clown van de SP uit? En niet meneer Wilders van de PVV? Dat is logischer nu De Speld een PVV-vriendelijke site is.
Geen wonder dat alle Danoontjes op zijn.
Corrie.
Ik denk dat meneer Wilders bij deze foto zal zeggen: ‘Zie je wel, waar al die vluchtelingen die we toelaten toe leiden. Ze eten al onze Danoontjes op.’
dat is dus het geheim van de charisma van Roemer: Danoontje power! Daar kan de heer Wilders nog wat van leren
Dat heet dan zeker weer een ‘Bourgondische’ Brabo.
Of een ‘gezellige’ dikkerd.
Geef die man liever iets fatsoenlijks te eten. Of gaan jullie altijd zo om met jullie gasten?